Note 8 Yeni Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olacak olan Note 8 akıllı telefonların yayınlanması için artık sadece 1 ay gibi bir süre kaldığı belirtiliyor. Yeni seri akıllı telefonların 23 Ağustos tarihinde tanıtılması ve bu tarih kapsamında da IFA etkinliği bitmeden yeni telefonların ön siparişlerinin açılacağı belirtiliyor.

Yeni seri akıllı telefonların tanıtımı için bu kadar kısa bir süre kaldığı konuşulurken, Note 8 modeli için sürekli görseller ve paylaşımlarda gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni akıllı telefon modelleri için Samsung’un Exynos 9 afişlerinde bir görsel paylaşımı yapıldığı belirtilmişti. Exynos 9 afişlerinde yer alan telefonların Note 8 modeli olduğu belirtilirken şimdi ise yeni render görüntüleri ortaya çıktı.

Note 8 Render Görselleri

Yeni modele ait olduğu belirtilen görsellerde telefonların en net biçimi ortaya çıkmış oldu. Ön kısımda beklendiği gibi tamamen ekrandan oluşan bir akıllı telefon göreceğimiz neredeyse kesinleşirken, telefonların çok daha ince olduğu da görülmekte. Render görselleri olarak değerlendirilen yeni görsellerde arka kapak kısmı için herhangi bir bilgi verilmiyor.

Note 8

Arka kısımda daha önce elde ettiğimiz bilgilere göre çift arka kamera ve yan yana sıralı kamera dizilimi yapıldığı görülüyor. Çift arka kameranın hemen yanında parmak izi sensörlerinin bulunacağı düşünülen Note 8 akıllı telefonlarının, sistem özellikleri de epey bir ilgi çekeceğe benziyor.

Note 8 Özellikleri Nasıl Olacak?

Tam ekranlı akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Note 8 akıllı telefonlarının Snapdragon 835 serisi işlemcilere veya Exynos 8895 işlemcilerine sahip olması bekleniyor. En az 6 GB RAM bellek ile göreceğimiz akıllı telefonların çift arka kamera teknolojisinin de beraberinde geleceği belirtiliyor.

Note 8 akıllı telefonlarının 6.3 inç ekran ve 3300 mAh bataryalarının da sabit özelliklerden biri olacağını düşünüyoruz. Amiral gemisi modelleri konusunda en başarılı serilerden biri olacak olan Note 8 akıllı telefonlarının fiyatının nasıl olacağı konusunda ise bir bilgi yok. Geri kalan tüm detayları da tanıtımla beraber öğrenmek mümkün olacak.

Cevap bırakın