OnePlus 7 Pro Kamera Güncellemesi Çıktı

OnePlus, sevilen akıllı telefonlarından OnePlus 7 Pro için kamera güncellemesi yayınladı. İşte ayrıntılar..

OnePlus 7 Pro akıllı telefonu için bir süredir güncelleme yayınlanması beklenmekteydi ve güncelleme nihayet kendisini gösterdi.

OnePlus 7 Pro özellikle kamera tarafındaki yetenekleriyle kendisinden söz ettiren bir akıllı telefon olmuştu. Şimdi cihaz için bir kamera güncellemesinin yayınlanması söz konusu oldu. Daha önce de bir kamera güncellemesi alan telefon için ikinci bir kamera güncellemesi daha çıktı.

Güncellemenin boyutu 127 MB olup Ayarlar menüsü aracılığıyla manuel olarak edinilebilmekte. Güncelleme kamera tarafından geliştirilmiş genel kontrast, renk performansı, gelişmiş beyaz dengesi tutarlılığı gibi özellikler sunuyor.

Kamera güncellemesi kameranın gece modunda da önemli oranda değişiklik sunmakta. Geceleri daha iyi çekim imkanını kullanıcıya sağlamakta.

OnePlus, uzun bir süre daha OnePlus 7 Pro için güncelleme desteği sağlamayı sürdürecek. Bu güncellemeler rutin güvenlik güncellemeleri ve büyük çapta bazı güncellemeler olacak. Elbette sürpriz bir kamera güncellemesi daha da görebiliriz.

Cevap bırakın