OnePlus 7 Serisi Telefonlar İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Ünlü teknoloji şirketlerinden OnePlus, akıllı telefonları için güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Gelen son bilgiler OnePlus 7 ve 7T telefonlarına güncelleme geldiği yönünde. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon dünyasında popüler şirketlerinden biri haline gelen OnePlus güncellemelerini sürdürüyor. Şirketin popüler iki akıllı telefonu OnePlus 7 ve 7T için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Paylaşılan güncelleme cihaza yeni bir güvenlik yamasını getirmenin yanı sıra asıl önemli olan noktası OxygenOS güncellemesini içeriyor olması. OxygenOS Beta 17 olarak gelen güncelleme kullanıcılara açık beta şeklinde sunuluyor.

Yayınlanan güncelleme Ağustos ayı güvenlik düzeyini de beraberinde getirdiği için önemi artıyor. Yayınlanan güncelleme OnePlus 7 , OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T ve 7T Pro akıllı telefonları için aktif ediliyor.

Güncellemenin sunduğu değişikliklerden biri Lockbox’ta meydana gelen anormal hataların giderilmesi ve QXDM günlükleriyle otomatik başlatma sorununun düzeltilmesi. Ekran görüntüsü alırken meydana gelen bir sourn da giderildi. Güncellemeyle mesajlar elden geçirildi ve aynı kişinin mesajları tek kartta birleştirildi. Dosya yöneticisinde indirilen bazı uygulama belgelerini göstermeme sorunu da çözüldü.

Paylaşılan güncelleme açık beta programı kapsamında sunulduğu için direkt olarak uygulamak konusunda acele etmemenizde yarar var. Zira bir süre test aşamasının tamamlanmasını beklemek telefonunuz açısından daha yararlı olacaktır.

Cevap bırakın