Online Çeviri İçin Kullanabileceğiniz Siteler (Translate Alternatifleri)

Bu içeriğimizde online çeviri yapmak için kullanabileceğiniz internet araçlarına ilişkin olarak bilgilere yer vermekteyiz.

Bir dili tercüme ederken günümüzde daha çok Google Translate internet aracının kullanıldığını bilmekteyiz .Yine de Translate bu alanda tek olan araç değil. Translate gibi pek çok online çeviri servisi bulunmaktadır.

Alternatif Çeviri Araçları:

Cambridge Dictionary

Metin desteği bakımından 2000 karaktere kadar destek sunmakta loan internet aracı sade bir arayüze sahip olmasıyla öne çıkmakta olup, bu internet aracının pek çok kişi tarafından online çeviri için kullanıldığı bilinmektedir.

Bing Translator

Microsoft tarafından sunulan ve Bing ile entegre edilen Bing Translator servisi, Google Translate alternatifi olarak değerlendirilebilecek nitelikte olan bir arama motoru online çeviri özelliğidir.

DeepLTranslator

Almanya merkezli olan DeepLTranslator aracının içerisinde 28 adet dil desteği yer almaktadır. Araç Türkçe dil çevirisi de yapmakta olup, bu bağlamda Translate alternatifi olarak değerlendirilebilecek olan iddialı seçeneklerdendir.

Collins Translator

İçerisinde 30’un üzerinde dil desteği barındırmakta olan Collins Translator aracı online çeviri yapmak için kullanabileceğiniz başarılı internet araçlarından biri olarak öne çıkmaktadır.

ReversoContext

Yapay zeka tabanlı online çeviri hizmeti olan ReversoContext, Fransa merkezli bir internet sitesi olup 100 milyon kadar aktif kullanıcıya sahip olmasıyla aslında oldukçe popüler olan bir çeviri aracıdır.

Cevap bırakın