Oppo A17 Telefonu Giriş Segment İçin İddialı Geliyor

Teknoloji markalarından Oppo, yeni akıllı telefon modeli A17 ile giriş segmentte taktir toplamak istiyor. Cihaz sahip olduğu iddialı özellikler ile öne çıkıyor. İşte habere dair detaylar…

Akıllı telefon alanında giderek daha büyük bir marka haline gelen Oppo, yıl bitmeden giriş seviyesi için yeni bir A serisi telefon dahil edecek. Söz konusu telefon Oppo A17 ismiyle kendisini gösterecek olup bazı Hindistan ve Amerika belgelendirme kuruluşlarında geçti.

2021 yılının Eylül ayında tanıtımı yapılmış ol.an A16 cihazının devam modeli olarak kendisini göstermesi beklenen A17 telefonu ile ilgili olarak CPH2477 model numarasını taşıyan bir FCC veritabanı verisi ortaya çıktı. Telefon bu model numarasıyla FCC veritabanındaki yerini aldı.

Sertifika detayları

 Sertifika cihazın 2.4 GHz ve 5.0 GHz Wİ-Fi desteklediğini de göstermekte olup, ürünün yazılımsal olarak ise Android 12 işletim sistemine sahip olacağı ve arayüz olarak da ColorOS 12 sürümüyle geleceği öğrenildi. Telefonda batarya olarak 5000 mAh büyüklüğe sahip olan 10 watt şarj destekli pil yer almakta olduğu da öğrenildi.

Cihazın resmiyet kazanması beklenen kesin bir tarih yok ancak Eylül ayı içerisinde resmen duyurulması ve hakkındaki detayların da açıklanması bekleniyor. 

Cevap bırakın