Oppo Reno 2Z İçin Devasa Güncelleme Çıktı

Oppo’nun Reno 2Z akıllı telefonuna ilişkin devasa bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Güncellemeyle birlikte telefonda gözle görülür değişimler yaşanıyor.

Reno 2Z akıllı telefonu için ColorOS 7 beta güncellemesinin sonuna gelindi ve gelen son bilgiler cihaza Android 10 işletim sistemi ve ColorOS 7 arayüzü getiren yeni güncellemenin OTA üzerinden dağıtıma sunulduğu yönünde. Kararlı güncelleme olarak kendisini gösteren yeni ColorOS 7 güncellemesi ile birlikte telefonda gözle görülür değişiklikler yaşanıyor.

Güncellemeyle gelen değişikliklerden biraz bahsedecek olursak; Telefonda artık fotoğraf zamanına, kişiye, yere göre sesli arama yapabiliyorsunuz ve eklenen optimize edilmiş Beroon taramasını kullanabiliyorsunuz. Breeno hızlı tur ve haber bilgi modülü de eklenirken aynı zamanda görsel etkileşim optimize edilerek telefonun tek elle kullanımı daha basit bir hale getirildi.Ekranı ikiye bölebilmek için sürükle ve bırak özelliği, yüzen pencere modu adaptasyon aralığı, kayan pencerenin hızlı genişletilmesi gibi fonksiyonlar eklendi ve ekran görüntüsünün daha kolay alınması için optimizasyon sağlandı. Güncellemeden sonra artık üç parmağınızı yukarıdan aşağıya kaydırarak o şekilde ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

Cevap bırakın