Oppo Telefonları İçin Ne Zaman Güncelleme Yayınlayacak?

Oppo’nun AX17 ve RX17 akıllı telefonları için ne zaman güncelleme yayınlayacağı merak konusu idi. Bu konuda yeni bazı gelişmeler yaşandı.

Akıllı telefon kategorisinde son zamanlarda dikkat çeken markalardan biri olmayı başaran Oppo, AX17 ve RX17 akıllı telefonuyla pazarda kendisini göstermekte idi. Peki Oppo bu telefonları için ne zaman bir güncelleme yayınlayacak?

Oppo markası son bilgilere göre Oppo AX17 akıllı telefonu için bir tarih sunmaktan kaçındı. Aynı şey RX17 için de geçerli. Aslına bakarsanız haksız da sayılmazlar çünkü bir güncelleme tarihi paylaştıkları zaman muhakkak o tarihte güncelleme yayınlamaları gerekiyor. Oysa güncelleme tarihi çoğu zaman aksıyor. Bu yüzden de sözlerinden caymış gibi olmamak için önceden güncelleme tarihi paylaşmamaları gerekiyor.

Güncellemelerin yayınlanması için her şeye rağmen bu ay içerisinde artık bir tarih paylaşılmasını bekliyoruz. Ancak en kötü ihtimalle yıl sonunda güncellemenin paylaşıldığını görebiliriz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

Cevap bırakın