Overland Oyuncuyu Çok Farklı Bir Atmosfere Taşıyor

Duyurulan yeni Overland oyununun çıkış tarihi belli oldu. Oyun ile ilgili yayınlanan görüntüler de ne kadar enteresan bir oyunla karşılaşacağımızı gösteriyor.

Video oyunu dünyasında bir yığın oyun bulunuyor ancak buna rağmen bazı oyunlar yapısı itibariyle diğerlerinden sıyrılmayı başarıyor. Overland da bunlara gösterilebilecek iddialı örneklerden biri olarak karşımıza çıktı.

Oyunun çıkış tarihi resmen belli oldu. Daha önce 2019 yılı içerisinde çıkacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi de günü belli oldu. Oyun 19 Eylül 2019 tarihinde piyasaya sürülecek.

Oyunun çıkış yapacağı platformlar PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC olup tüm platformlarda eş zamanlı olarak satılacak. Finji tarafından duyurulan oyun sıra tabanlı bir strateji oyunu olacak ve kıyamet sonrasını konu alacak.

Oyunun avantajlarından biri de Türkçe dil desteği sunacak olması. Oyuncular herhangi bir Türkçe yamaya ihtiyaç duymadan doğrudan Türkçe dil desteğiyle oynayabilecek. Son yıllarda ülkemizdeki oyunlara sunulan Türkçe dil desteklerinin sayısı arttı ve bu oldukça memnun edici.

Overland Sistem Gereksinimleri:

Oyunu minimum ayarlarda oynayabilmek için Windows XP ve üzerinde işletim sistemine, Quad Core serisinden veya eşiti herhangi bir işlemci üyesine, 4 GB RAM’e, Intel HD 4000 veya seviyesinde paylaşımsız grafik kartına, 1500 MB da boş alana sahip olmanız gerekiyor.

Cevap bırakın