P Smart Modeli Yeni Güncellemesiyle Buluştu

Huawei’nin önemli akıllı telefonlarından P Smart’a yönelik yeni bir yazılım güncellemesine yer verildi. İşte konuya ilişkin detaylar…

Huawei P Smart modeli ilk çıkış yaptığında yazılım tarafında Android Oreo 8.0 işletim sistemiyle gelmiş, daha sonra da Pie ve EMUI 9.1 yazılım güncellemelerini almıştı. Telefon için bu kez de temmuz ayına ait güvenlik güncellemesi yayınlandı.

Güncelleme içeriğinin Temmuz ayına ait güvenlik paketi olması size eski gibi gelebilir ancak öyle değil. Genellikle cihazlar bir önceki ayın güvenlik yamalarının güncellemelerini almaktadır. Bu olayda da yine aynı durum söz konusu.

Güncelleme Avrupa’da dağıtımda olup kısa bir süre içerisinde tüm P Smart telefonlarına ulaşması beklenmekte. Güncellemenin gelip gelmediğini kontrol etmek için Ayarlar menüsünü kullanabilirsiniz.

P Smart Özelliklerini Hatırlayalım

Telefonda 5.65 inç büyüklüğünde Full HD ekran, sekiz çekirdekli Kirin 659 işlemci donanımı, 3 GB – 4 GB RAM – 32 GB – 64 GB depolama alanı seçenekleri ve 256 GB’a kadar microSD kart desteği bulunuyor. Cihaz 3.000 mAh pille gelmekte olup çift sim kart, bluetooth, GPS, Wi-Fi destekliyor. Ağırlığı ise 143 Gram.

Cevap bırakın