Papara Hesabına İlişkin Bilmeniz Gerekenler

Papara özellikle gençler tarafından yaygın olarak kullanılmakta olan , ödeme noktasında kolaylıklar sağlayan ve çeşitli kampanyalar sunmasıyla da bilinen bir servistir.

Papara günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan hizmetlerden biri ve özellikle gençler tarafından ağırlıklı olarak kullanılıyor. Papara platformu ön ödemeli alışveriş kartı olan Papara Kartın kullanılmasını sağlıyor. Hesabınıza para yükleyip para çekimi yapabiliyor ve kartınız ile alışverişlerde bulunabiliyorsunuz.

Yükleme yapabilmek için para yükleme noktalarını kullanabiliyor veya havale / eft aracılığı ile hesabınıza para yüklemesi yapabiliyorsunuz. Ardından kolayca alışveriş yapmaya başlayabiliyorsunuz. Restoranlar, marketler v.b. pek çok hususta önemli imkanlar sağlamakta olan Papara, para gönderme ve alma işlemleri için herhangi bir ücret talep etmemesi sayesinde de İlgi görmektedir.

Papara ile ne kadar harcama yapıldığını tespit etmek de mümkün olmaktadır. Harcadıkça kazanmanıza imkan tanımakta olan servis, günümüzde Trendyol, Teknosa, İstegelsin gibi popüler platformlarla anlaşmalar yapmış durumdadır.

Platform black card, life kart gibi çeşitli kartlar sunmakta olup, black card için başvuru yapılması gerekiyor. Ancak lite kartı anlaşmalı olan satış noktalarından kolay bir şekilde alabiliyorsunuz.

Black Card Başvurusu İçin İzlenmesi Gereken Adımlar:

Papara black card başvurusunda bulunmak için ilk olarak Papara uygulamasını cihazınıza indirerek yükleyiniz. Ardından uygulamayı açınız ve hesap oluşturunuz. Sonrasında hesabınıza giriş yaparak Papara Card sekmesini görüntüleyip Black Card İste butonuna dokununuz. Böylece talebinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Black Card ön demeli bir kart olup, 5 TL ödenerek satın alınabiliyor. Kartı aktif hale getirmenin ardından ücret hesabınıza iade ediliyor. Bir yıl içinde en fazla iki kart için ücret iadesi imkanınız var ve aylık bir kesinti söz konusu olmuyor. Ücretsiz olarak ve aidat olmadan kullanabiliyorsunuz.

Papara hesabınıza insanların para yatırmasını sağlayabiliyor ve kendiniz de para yükleyebiliyorsunuz. Eğer başkasının IBAN numarasına veya Papara hesabına para göndermek istiyorsanız haftanın her günü bunu ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz.

Papara kartınıza para yatırma adımları:

Papara kartınıza para yatırabilmek için; Başka bir bankadan para transferi sağlama, ATM’den kartsız işlemle para yatırma, Papara Card ile ATM’den para yatırma veya PTT, Teknosa v.b. aracılığıyla para yatırma yöntemlerini kullanabiliyorsunuz.

ATM üzerinden kartsız işlemle hesabınıza para yatırmak için ilk olarak Papara hesabınıza giriş yapıp Para Yükle sayfasını görüntüleyip ardından ATM’de kartsız işlem seçeneğine dokunarak devam edin. Hangi bankanın ATM’sindne para yatırmak istediğinizi seçin. Böylece uygulama size seçtiğiniz banak için IBAN numarası çıkaracaktır. Sonrasında o ATM’ye gidip kartsız işlem menüsünden , size uygulamanın gösterdiği IBAN numarasına olmak üzere para yatırma işleminizi uygulayın.

Papara Card’ın Geçerli Olduğu Yerler

Papara kartınızı gerek sanal mağazalrdan gerekse market gibi fiziksel mağazalardan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer anlaşmalı yerlerden alışveriş yaparsanız çeşitli kampanyalar kapsamında indirimlerden ve bazı avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz. Bunlar için Papara’nın internet sitesini ziyaret ederek kampanyalara dair detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın