Pixel XL 2 için Yepyeni Konsept Videosu Yayınlandı

Pixel XL 2 akıllı telefonları için tasarım beklentilerini ortaya koyan yeni konsept videolar yayınlandı. Pixel XL 2 akıllı telefonları nasıl özelliklere sahip olacak? Konsept videolarda yer alan detaylar neler? İşte tüm detaylarıyla Pixel XL 2 konsept videosu ve beklenen tasarım.

Pixel modelleriyle akıllı telefon dünyasına kendi adıyla giriş yapan Google, Pixel akıllı telefonlarında en üst seviye teknik donanımları kullanmasıyla kendisine kalıcı bir yer edinmeyi başarmıştı. Teknoloji devinin böyle bir adım atmasıyla beraber bir anda Pixel modelleri akıllı telefon dünyasında en çok konuşulan modellerden biri haline gelmişti.

İlk serilerin ufak sorunlara rağmen beğeni toplamasıyla beraber Google’ın serisinin devamı telefonları için çalışmaya başladığını da biliyoruz. Bu noktada markanın yeni seri akıllı telefonlarından birisinin de Pixel XL 2 modeli olması bekleniyor. Şimdiden belli başlı özellikleri konuşulmaya başlayan yeni seri akıllı telefonların, konsept videoları da hazırlanmaya başladı.

Pixel XL 2 Konsept Videoları Yayınlandı

Yayınlanan yeni Pixel XL 2 konsept videosuyla beraber akıllı telefonların nasıl bir sisteme sahip olacağı konusunda ilk bilgiler elde edilmiş oldu. Şimdiye kadar konuşulan tüm detayların ve Google’a yakın kaynaklar tarafından gelen ilk bilgilerle beraber hazırlanan Pixel XL 2 konsept videosuyla beraber beklenen tasarımlarda ortaya çıktı. Arka kısımda parmak izi sensörleri barındırdığı ve tek arka kamera kullandığı görülen Pixel XL 2 konsept çalışmasında ön kısma geldiğimizde ise geniş ekran görüntüsü bizleri karşılamakta. Telefonların çok daha geniş ekranlı ve çok daha kullanışlı olduğunu gösteren konsept çalışmasında, renkli tasarımlarında beğeni topladığını belirtelim.

Muhtemelen Snapdragon 835 serisi işlemciler ve 6/4 GB RAM bellek seçenekleriyle beraber gelmesi beklenen akıllı telefonların, yine amiral gemisi modelleri olması bekleniyor. Bu kez ekran kısmında da çok daha başarılı bir tasarım kullanacağı görülen teknoloji devinin, ekran boyutunun da oldukça yüksek olması bekleniyor. Konsept videosunda yer alan detayların doğru olup olmadığını görmek  için Google açıklamalarını takip etmek gerekecek.

Cevap bırakın