Planet Zoo PC Platformuna Geliyor

Planet Zoo oyunu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyun Steam platformunda kendisini göstermeye başladı. Yakında PC sürümü çıkacak.Hayvanat bahçesi simülasyonlarına önemli bir çeşitlilik kazandıran Planet Zoo artık PC’de olacak.


Planet Zoo oyunu Frontier Developments tarafından geliştirildi. Frontier Developments aynı zamanda Jurassic World Evolution, Planet Coaster gibi efsanelerin de geliştiricisidir.


Oyun yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Büyük olasılıkla sonbahar ayları içinde çıkacak. Strateji ve simülasyon türüne sahip olan Planet Zoo, isminden de anlaşılabileceği üzere hayvanlar üzerine yoğunlaşacak. Hayvanlar üzerine güçlü bir simülasyon oyunu olacak.

Oyunda kendinize ait bir hayvanat bahçeniz olacak ve onu geliştirip ziyaretçiler için daha iyi bir hale getireceksiniz.Hayvanat bahçesinin tüm kontrolü size ait olacak. Güvenlik önlemlerinden çevre düzenlemesine kadar.


Oyun hakkında bir açıklamada bulunan Frontier Baş Yaratıcı Sorumlusu Johnny Wats, oyunu uzun zamandır yapmayı planladıklarını ve bunun henüz mümkün olduğunu söyledi.

Cevap bırakın