Planetary Annihilation: TITANS İçin Nadir Görülen Bir İndirim Fırsatı Başladı

Oyunlar günümüzde sık sık indirimler alıyor ancak bu indirimler genellikle düşük çaplı oluyor. Fakat Planetary Annihilation: TITANS oyunu şu an normal fiyatına nazaran %75 daha ucuz!

Alanında dikkat çeken oyunlardan biri olan Planetary Annihilation: TITANS, ilk kez 18 Ağustos 2015 günü çıkışını gerçekleştirdi. Oyun Steam üzerinde binlerce oyuncu tarafından oynandı ve incelendi. Yapılan yorumlar ise genel itibariyle oldukça olumlu yönde idi.

Pek çok inceleme merceği tarafından da yüksek puanlara layık görülen Planetary Annihilation: TITANS’ı oynamayanlar için şimdi yeni bir fırsat başladı. Normal fiyatı 60 TL olan oyun aldığı %75 oranındaki büyük indirimle birlikte şu an yalnızca 15 TL’den satılıyor.

Kampanya, Steam üzerinde Günün Fırsatı kapsamında sunulmakta olup indirimin kısa bir süreliğine geçerli olacağını belirtelim. İndirim 24 saat sonra kaldırılacak. Oyunu almak için resmi Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Planetary Annihilation: TITANS esasen bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Çok oyunculu modu bulunan Planetary Annihilation: TITANS, robotlarla dolu bir uzay macerası sunuyor. Bu tarz oyunlardan hoşlananlar için önerilebilir.

Cevap bırakın