Player Unknown’s Battlegrounds İçin Beklenen Yenilik Geldi

Oyun dünyasının farklı yapımlarından biri olarak yayınlanan ve çok kısa bir süre içerisinde dünyanın en çok ilgi gören oyunlarından biri haline gelen Player Unknown’s Battlegrounds, artık yeni güncelleme haberleriyle gündeme gelmeye başladı. Oyunun çok daha başarılı bir hale gelmesi için gelişim sürecinin devam edeceği zaten açıklanmıştı. Şimdi ise yapımın ilk büyük güncellemesi olarak adlandırılan yeni bir güncellemenin yayınlandığı açıklandı. Peki, Player Unknown’s Battlegrounds oyunu için yayınlanan yeni güncelleme nasıl detaylar içeriyor? Oyuna eklenen yeni özellikler neler?

Player Unknown’s Battlegrounds Güncelleme Detayları

Yeni güncelleme oyunun yapısını doğrudan etkileyecek bir güncelleme olarak karşımıza gelecek. Yeni güncelleme sonrasında kullanıcıların Player Unknown’s Battlegrounds oyunu içerisinde görüş açısının değişimi sağlanacak. 3.bakış açısıyla beraber oyunda sunulan daha rahat kontrol sistemi bir yana dursun, tam FPS modu sayesinde kullanıcıların doğrudan oyun içerisinde mücadele etmesi sağlanacak. FPS görüş açısı olarak değerlendirdiğimiz birinci görüş açısını destekleyecek olan oyunun, sadece bu modu sunan sunucuları olacak. Haliyle kullanıcıların tek başlarına hem bulundukları bölgenin kontrolü yapmaları gerekiyor hem de alanı dışarıdan kontrol etmek mümkün olmadığı için iş biraz daha zorlaşıyor.

Player Unknown's Battlegrounds

Player Unknown’s Battlegrounds oyunu için gelen bu yeni oyun türünün tüm oyun modları için geçerli olduğunu da belirtelim. Oyun modlarının hemen hepsini bu mod ile oynamak mümkün olacak. Sisteme eklenecek olan yeni güncellemenin, Player Unknown’s Battlegrounds oyunu içerisinde yaşanan ani çökme sorunları ve benzeri sorunlarında önüne geçmesi sağlanmış olacak. Yeni oyun modlarının detayları ve Player Unknown’s Battlegrounds güncellemesinin tamamen kullanıma gireceği tarih konusunda da net bilgiler verilmiş değil.

Şimdilik sadece yeni sistemi atılan bir tweet ile görmemiz mümkün oldu. Bu büyük güncellemenin sürüm notlarından sonra yeni sürprizlerle de karşılaşmamış mümkün olabilir. Bunun için bir süre daha beklemek gerekiyor. Son olarak güncellemenin tüm bölgeler için geçerli olacağını da ekleyelim.

Cevap bırakın