Pokemon Quest İçin Ön Sipariş Süreci Başladı

Pokemon Quest ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Mobil alana da çıkması merakla beklenen oyun artık ön sipariş aşamasında! İşte detaylar…

Pokemon serisi kuşkusuz yediden yetmişe herkesin bildiği bir seri. Özellikle çizgi filmleriyle adeta bir kuşak büyütmüş olan Pokemon, günümüzde de popülerliğini Nintendo Switch platformunda ve mobil platformda sürdürmeye devam ediyor. Nintendo Switch, 2016 yılının en dikkat çeken konsolu olmuştu. 2017 yılının en iyi oyunu da Nintendo Switch platformundan çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde de Nintendo Switch için merakla beklenen oyunlardan biri olan Pokemon Quest sunuldu. İşte söz konusu oyun artık Switch dışına da çıkıyor.

Farklı teması ve büyüleyici öğeleriyle Pokemon Quest, bir süre sonra mobil cihazlar için de çıkışını gerçekleştirecek. Şu an geliştirici ekip tarafından Pokemon Quest üzerinde yoğun bir çalışma sergileniyor. Mobil alan için hazırlanan oyun, hali hazırda ön siparişe açılmış durumda ve tabiri caizse sön rötuşları atılıyor. Oyunu şimdi sipariş ettiğiniz taktirde 27 Haziran tarihinden itibaren oynayabileceksiniz.

Pokemon Quest yalnızca Android için değil iOS için de çıkışını gerçekleştirecek. App Store ve Google Play Store platformlarında bulabilirsiniz.