Project Cars 2 Tarihi Bir İndirim Aldı!

Kaliteli yarış oyunlarından Project Cars 2, Steam üzerinde büyük bir indirim aldı ve fiyatı kısa süreliğine epey uygun bir seviyeye indi. Normal fiyatı 199.00 TL olan oyun, bir süreliğine sadece 79.60 TL. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Project Cars 2, geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürüldü ve 2017 yılının en kaliteli yarış oyunlarından biri olarak dikkat çekti. Günümüzde heyecanla oynanmaya devam eden Project Cars 2, oldukça kaliteli bir oyun ve fiyatı da epey tuzlu. 199.00 TL fiyattan satılan oyun, bu sebeple pek çok kullanıcı tarafından satın alınamıyordu. Ancak şimdi Steam üzerinde gerçekleştirilen yeni bir indirim sayesinde çok uygun bir fiyattan alınabiliyor.

Yüzde 60 indirim alan oyunun yeni fiyatı 79.60 TL oldu. Kampanya 8 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. 8 Haziran akşamından itibaren oyun tekrar eski fiyatına dönecek.  Öte yandan eğer isterseniz oyun için çıkan ücretli DLC’lerin de içerisinde bulunduğu Project Cars 2 Deluxe Edition paketini de satın alabilirsiniz. Bu paketin normal fiyatı 298.00 TL iken şu an yüzde 40 indirimle 178.80 TL’den satılıyor. İçerisinde 5 adet ücretli DLC yer alıyor. Kampanyaya oyunun resmi Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Project Cars 2 toplam 12 dili destekliyor. Fakat bu diller arasında maalesef Türkçe bulunmuyor.