Project CARS 2’de Kaçırılmayacak Büyük Bir İndirim Başladı

Hafta sonu indirimleri de beraberinde getirdi. Oyun dünyasında yine indirimin adresi Steam oldu. Project CARS 2 oyunu için çok büyük bir indirim başladı.

Sevilen yarış oyunlarından Project CARS 2, Steam’in ilgi odağı projelerinden biri. Genellikle olumlu yorumlar alan ve yüksek bir puana sahip olan oyun, 22 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Eşsiz grafikleri ve oynanışı ile dikkat çeken yapım, normalde Steam üzerinde 199.00 TL’den satılırken şu sıralar %50 indirim alarak 99.50 TL’ye indi.

Aynı zamanda Project Cars 2 Deluxe Edition paketi de şu an büyük bir avantajla satın alınabiliyor. Paketin normal fiyatı 298.00 TL iken şu an 178.80 TL’den satılıyor. Bu %40’lık bir indirim anlamına geliyor. Deluxe Edition paketinin Project CARS 2’den farkı ise Project Cars 2’nin sadece oyundan ibaret olması fakat Deluxe Edition’ın tüm içerikleri barındırmasıdır. Yani indirilebilir içerikleri de içerisine alıyor.

Project Cars 2, 12K çözünürlük desteği sunan ender oyunlardan biri. Aynı zamanda VR desteği de sunan oyun böylece yarış deneyimini daha gerçekçi yaşamanızı sağlıyor. Yenilenmiş mekanik ve kontrolleri barındıran oyun, son teknoloji grafikleriyle heyecanınızı arttıracak.

Hafta sonuna özel olarak gerçekleştirilen bu indirim Pazartesi gününe kadar devam edecek. Eğer kaliteli, güzel bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Project Cars 2 Sistem Gereksinimleri:

CPU: Intel Core i5 3450 veya eş değeri

GPU: GTX 680 veya eşiti DX 11 farklı bir grafik kartı

RAM: 8 GB

Depolama: 50 GB boş alan

İşletim sistemi: Windows 10