Prototype 2 Türkçe Oynama Rehberi

Bu yazımızda Prototype 2 video oyununu Türkçe oynamak isteyenler için yapılması gerekenlere değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Aksiyon mekanikleri ve grafikleri ile çıkış yaptığı dönemde dikkat çeken Prototype 2, harabe haline gelen bir New York’ta geçmektedir. Özellikle şiddet ve vahşet dozuyla bilinen oyun, çıkışının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala göz atılması, oynanması gereken yapımlardan biri olarak bilinmektedir.

Prototype 2 nasıl Türkçe olarak oynanır?

Oyunu Türkçe olarak oynayabilmek için anonymousceviri com internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Söz konusu internet sitesinde oyun ücretli bir şekilde sunulmaktadır. Yani Prototype 2 oyununu Türkçe oynamak istiyorsanız anonymousceviri internet sitesine girerek yamayı ücretli olarak edinmeniz ve ardından sisteminize kurarak oynamanız gerekmektedir.

Günümüzde Türkçe yama geliştiricileri bu alanda ciddi bir emek sarfettiklerinden az da olsa ücret talep edebilmektedir ve Prototype 2’yi Türkçe oynayabilmek için de bu doğrultuda ücret ödemek gerekmektedir. Ücret anonymousceviri internet sitesine aylık abonelik olarak ödenmektedir ve yazımızı yazmış olduğumuz an itibariyle abonelik ücreti aylık 39,50 TL’dir. Abone olup oyunun Türkçe yamasını indirip kurduktan sonra üyeliğiniz bitince de yamaya erişebilirsiniz ancak oyuna yamanın çalışmasını bozacak bir güncelleme gelmesi halinde yamayı tekrar uygulayabilmek için yine ücret ödemeniz gerekecektir.

Cevap bırakın