Rainbow Six Siege Büyük Bir İndirim Aldı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege video oyunu hala oynamayanlar için büyük bir indirim aldı. İşte habere ilişkin detaylar…

Tom Clancy’s oyunlarının video oyunu dünyasında önemli bir yeri olduğu biliniyor. Seri dahilinde bu zamana kadar pek çok oyunla karşımıza çıkan Ubisoft , özellikle de Rainbow Six Siege yapımıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Açıkçası normal fiyatı biraz pahalı oyunlardan olan Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege , nadir de olsa büyük indirimler alabiliyor. Gelen bilgiler oyunun bu kez Steam üzerinde büyük çaplı bir indirim aldığını gösteriyor. Normal fiyatı 135,00 TL olan Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege Deluxe Edition sürümü yüzde 67 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 44,55 TL oldu. Deluxe Edition sürümünün içerisinde ana oyun harici ek içerikler de bulunuyor. Bu bağlamda tercih edilmesi gereken avantajlı bir paket olarak öne çıkıyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege indirimi 9 Aralık 2020 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek olup ardından oyun tekrar eski fiyatından satılacak. Şu sıralar arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz FPS türünde iyi bir savaş oyunu arıyorsanız kaçırmayın.

Cevap bırakın