RED Hydrogen One Telefonları Ortaya Çıktı

Kısa süre önce akıllı telefon modellerini değiştirecek olan yepyeni teknolojilere sahip olacak olan ilginç bir akıllı telefon ortaya çıkmıştı. Dijital kamera üreticisi olarak bilinen RED tarafından piyasaya sürülmesi beklenen yeni seri akıllı telefonların, hem sistemsel hem de tasarım olarak bir hayli farklı olacağını da belirtelim. Sadece bir görselle beraber ortaya çıkan telefonların şimdi ise prototip görseller olduğu belirtilen yeni görseller ortaya çıktı. Hatta bunun için bir de video yayınlandığını gördük. Yayınlanan videoya göre RED Hydrogen One modelinin çok daha başarılı olacağı ve tam anlamıyla akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getireceği görülmüş oldu.

RED Hydrogen One Nasıl Bir Telefon?

Tamamen dikdörtgen bir tasarıma sahip olduğu belirtilen yeni akıllı telefonun, arka kapak tasarımının ise bir hayli farklı olacağı belirtiliyor. Moto modellerinde olduğu gibi dairesel bir arka kamera kullandığı görülen akıllı telefonun, çift kamera teknolojisine sahip olacağı da belirtilenler arasında. Bunun dışında tam orta kısmında özel bir tutacak bölümü bulunduğu ve bu bölümde RED logosunun kullanıldığı özel bir alan olduğu da görülüyor.

Ön kısma geçtiğimiz zamanda çok daha geniş bir ekran kullanılacağı düşünülüyor. 5.5 inç ekran boyutuyla beraber kullanıcıların karşısına çıkacak olan akıllı telefonların tam ekran teknolojisini destekleyeceği bu nedenle telefonların 5.5 inç kasası bulunsa da yeni modelin çok daha geniş bir yüzeye sahip olacağı belirtiliyor.

Bununla beraber yeni akıllı telefonların 3D holografik ekran teknolojisini kullanacağı, bu nedenle çok daha farklı bir akıllı telefon modeli sunacağı da görülmüştü. Hem 3D hem de 2D ekran kullanımına izin verecek olan akıllı telefonların daha ne gibi teknolojiler barındıracağı konusunda ise henüz bilgiler yok. Kısa süre içerisinde tanıtılması beklenen akıllı telefonların, satış fiyatının ise biraz yüksek olacağı ve 1200 dolar gibi bir rakamın konuşulduğu belirtiliyor. Modelin tüm bu özellikleriyle beraber daha ne gibi ayrıcalıkları olacağını ve kullanılacak teknik sistemin nasıl olacağı da merakla bekleniyor. RED Hydrogen One adıyla çıkacak modelin özellikleri belli olduğunda sitemize ekleyeceğiz.

Cevap bırakın