Redfall Bloody Tom’u Mağlup Etme Rehberi

İçeriğimizde Redfall oyununda Bloody Tom’u nasıl ekarte edebileceğinizle ilgili olarak bilgilere yer vermekteyiz. İşte Redfall’da Bloody Tom’u mağlup etme yöntemi…

Sevilen oyunlardan Redfall yapımında ana bosslardan biri olan Bloody Tom, bazı deneyler nedeniyle canavara dönüşen, yani eskiden insan olan bir karakterdir. Redfall’da vampir tanrısı olarak da bilinir.

Bloody Tom ile yapacağınız dövüş bir mağarada geçmekte olup, dövüşe başlamadan önce ilk olarak doğru silah seçimini yapın. Ardından bossa karşı galip gelebilmek için ona çok fazla yaklaşmadan onun saldırılarına karşı kendinizi savunabileceğiniz bir mesafeden atış yapabileceğiniz saldırı tüfeği veyahut keskin nişancı tüfeğiyle atış yapmanız yararlı olacaktır. Atış yaparken de genelde kafasına nişan alın ve böylece kısa sürede daha çok hasar vermiş olursunuz. Bu hususta saldırı tüfeği AR da işinizi görebilir.

Mağarada üç delik bulunmaktadır ve Bloody Tom, orta kısımdaki delikten çıkarak kırmızı sisler atmaktadır ve bu sislere karşı pür dikkat kesilmeniz gerekmektedir. Bloody Tom her ne kadar çok zorlayıcı bir boss gibi gözüksede onu kolayca yenebileceğiniz bir yöntem mevcuttur: Boss her delikten çıktığında güçlü hasarlar verin. Yeterince hazar aldıktan sonra geri çekilip deliklere girecek olan Bloody Tom ardından deliklerden rasgele bir şekilde çıkmaya başlayacaktır. Bu arada mağarada bulunan taşları çok iyi kullanın çünkü gelen saldırılardan korunabilmek için taşların arkasına saklanmak iyi iş görüyor. Eğer kırmızı sisin içerisinde yer alırsanız hemen koşup taşın arkasına saklanmalısınız. Bloody Tom’a karşı oynarken mutlaka sabırlı hareket etmeli, saldırı anında ondan korunup sonrasında da karşı hasar vermeye devam etmelisiniz. Böylece Redfall oyununda Bloody Tom’u mağlup edebilirsiniz.

Cevap bırakın