RedKey F10 İncelemesi

Bataryalı katlanabilir dikey süpürge modeli RedKey F10’u masaya yatırıyoruz. İşte incelemeye ilişkin detaylar…

Ev temizliğini pratik hale getirmeye yarayan RedKey F10 ürünü, bataryalı olan katlanabilir yapıda dikey süpürgedir. Böylece ev temizliğini biraz daha pratik ve kolay hale getirmeye imkan tanır.

Tasarım konusunda iddialı olan ürün, 90 dereceye kadar katlanabilen hortumlu alüminyum süpürge borusuna sahiptir.

Sandalye altı, yatak altı, dolap altı gibi ufak alanları temizlemek için süpürge borusunda yer alan kilide basıyorsunuz. Böylece katlanabilir yapıya geçiyor ve ufak alanların temizliğini daha rahat yapıyorsunuz.

Ürünün rulo fırçasının önünde ışıklar var. Böylece kör noktalardaki tozları ve kirleri ışık yardımıyla görebiliyorsunuz. Bu hem karanlıkta temizlik yapmak, hem de ışığın girmediği ufak alanları temizlemek için işe yarıyor.

Ufak yerleri temizlemek için çoğu kez eğilmenize gerek kalmadan işlerinizi halledebiliyorsunuz. Geleneksel süpürgelere nazaran bu bağlamda daha fazla avantaj sağlıyor. Temizliğin süresini kısaltıp daha verimli olmasını da sağlıyor.

Ürünün fırçasının arka bölümünde büyük tekerlekler var. Böylece halı üzerinde, çeşitli zeminlerde hareket ettirirken zorluk çekmiyorsunuz. Ergonomik bir yapısı bulunan ürün, kolay manevra yapabilmeye imkan tanıyor.

Beş farklı emiş gücü seviyesi arasında seçim yapmaya imkan tanımakta olup eğer tek seferde tüm evi temizlemek isterseniz emiş gücünü ona göre ayarlamanız gerekiyor. Dilerseniz otomatik modu da seçebilirsiniz. Otomatik mod ana gövde üzerinde yer almakta olan Auto butonuna basarak aktif hale getirilebiliyor. Farklı senaryolara göre emiş gücü ayarlamak zahmetli olduğundan akıllı toz algılama işlevi bulunan otomatik modda tutmak sizi çoğu zaman yükten kurtarır ve verimliliği artırır.

Bu süpürgeyle süpürmüş olduğunuz atıkların ufak olması durumunda kontrol panelinde daha az mavi ve kırmızı çubuk görülmekte olup, büyük atıklar toplanırken daha fazla emiş gücü lazım olacağından kırmızı ve mavi çubukların sayısı artacaktır. Ürün tek şarj ile yaklaşık 60 dakika boyunca çalışmakta olup bu durum yapılan temizliğin kapsamına göre değişkenlik gösterebilir.

Üç aşamalı filtreleme

Ürün üç aşamalı filtreleme kullanmakta olup böylece hava kanalının tıkanmasının önüne geçiyor. Aynı zamanda vakumlara performansının artmasına yardımcı olmakta olup, ürün kutusundan bir adet yedek HEPA filtresiyle çıkıyor. Aynı zamanda üç farklı başlıkla gelen ürünün başlıklarının her biri farklı kullanımlara hitap emekte ve ihtiyacınıza uygun başlığı seçip kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ürünün filtrelerini de düzenli olarak temizlemek gerekmekte olup, suda yıkanabilen filtreleri vardır.

Genel itibariyle ergonomik yapıya, tatminkar batarya ömrüne ve güçlü emiş gücüne sahip olan, ev işlerinizi daha teknolojik bir ürün ile halletmek isteyen kullanıcıların tercih edebileceği iddialı bir üründür.

Cevap bırakın