Redmi Note 6 Satış Performansıyla Taktir Topluyor

Xiaomi, Redmi Note 6 akıllı telefonunu satışa sunduktan sonra telefona yoğun bir ilgi gösterildi. Telefon 600 bin adet sattı. Yakında bir milyonu geçmesi bekleniyor.

Eylül ayında duyurulan Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Hindistan pazarında yerini alır almaz yoğun bir ilgiyle karşılandı. Hindistan pazarı, ülkenin sahip olduğu nüfus ve satışlar göz önüne alındığında dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon pazarı. Xiaomi şirketinin eli de bu pazarda bir hayli kuvvetli. Aynı zamanda Hindistan pazarında en fazla satış yapan ikinci teknoloji şirketi olma ünvanına sahip. Redmi Note 6 telefonu piyasaya sürülmeden önce epey beklenen bir model olmuştu ve satış rakamları da gösteriyor ki bu beklenti gerçekten de oldukça büyükmüş.

Piyasaya sürülmesi yalnızca birkaç gün önceye dayanan Redmi Note 6, bu kısa süre zarfında 600 bin adet satmayı başardı ve böylece önemli bir gelir kazandırmış oldu. Bu muazzam ilgi karşısında telefonun yakın zamanda bir milyonu da geçmesini bekliyoruz. Redmi Note 6 Pro akıllı telefonu şu an ülkemizde de satılmakta ve Türkiye fiyatı 1700 TL dolaylarında seyretmekte. Telefon fiyatına göre oldukça iyi özellikle sahip.