Remnants of Naezith Şimdi de Switch’e Geliyor

Platform oyunları arasında önemli bir yere sahip olmayı başaran Türk yapımı oyun Remnants of Naezith’in Nintendo Switch konsolu için çıkacağı bilgisine ulaşıldı. İşte ayrıntılar…

Nintendo Switch günümüzün popüler konsollarından biri haline geldi. İlk olarak 2016 yılında dünya çapında kendisini gösteren Nintendo Switch yeni oyunlarla sürekli olarak daha iddialı bir hale geliyor.

Nintendo Switch üzerinde 9.99 Dolar fiyat etiketiyle eShop platformu üzerinden satılan yeni Remnants of Naezith yapımı, bir platform oyunu olup Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmesiyle önemli bir yapım. Oyun bundan iki yıl kadar önce PC platformu için zaten çıkmıştı ve sevilmişti ancak çok zor bir oyun olmasından dolayı oyuncular uzun saatler başından kalkamamıştı. Şimdi de Nintendo Switch için gelen Remnants of Naezith’in Switch üzerinde de sevilen bir oyun olacağı tahmin ediliyor.

Oyun içerisinde eskiden yaşamış bir yıldırım ejderhasının özelliklerine sahip olan Kayra isimli bir karakteri yönetiyorsunuz. Sahip olduğunuz güçleri doğru kullanmak için oldukça çevik hareket etmeniz ve dikkatli olmanız gerekiyor.

Cevap bırakın