Resident Evil Village Büyük Bir İndirim Aldı

Sevilen video oyunlarından Resident Evil Village, Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Böylece oyunu artık çok daha uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

Resident Evil Village video oyunu 7 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya sürülen, hayata kalma ve korku ögelerine sahip olan birinci şahıs nişancı bakış açısıyla oynanan bir video oyunudur.

FPS türünün önemli ögelerinden biri olarak kabul edilen Resident Evil Village için büyük bir indirim meydana geldi. Steam üzerindeki fiyatı 279,00 TL olan oyun %50 oranında indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 139,50 TL oldu. Uygulanan indirim 2 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.  Eğer şu sıralar Resident Evil Village oynamak gibi bir planınız var ise uygulanan bu indirimin büyük bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulanan indirimden yararlanmak için ilk olarak Steam hesabınızın bulunması gerekmekte olup, Steam launcherını cihazınıza indirip açın ve giriş bilgileriniz ile giriş yapın. Ardından Mağaza bölümüne Resident Evil Village yazınız ve açılan bölümde Sepete Ekle butonuna tıklayıp satın alma adımlarını tamamlayarak oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunu aldığınız zaman Kütüphane bölümüne eklenecek olup, Kütüphane bölümünden indirip oynayabilirsiniz. 

Cevap bırakın