Sades SA905 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Sades SA905 marka oyuncu kulaklığını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Kulaklık beyaz-siyah renklere sahip. Oyuncular için özel tasarlanmış bir model. Mikrofonu da bulunmakta.  Kulaklığın sol kısmında ses açma kapama, ses seviyesini düşürme ve yükseltme bölümü var.

Ürün Stereo yapıda. Ancak sanal 7.1 teknolojisi ile iyi bir ses deneyimi almanız mümkün. Kendisine ait bir ses kartı bulunmamaktadır. Bir adet mikrofon girişi, bir adet ses girişi ve bir adet USB girişi var. Bu kablolardan USB girişini takmasanız da olur ancak USB girişi taktığınızda üzerindeki ışıklandırmalar yanıyor. Işıklandırma demişken; Ürünün üzerinde ışıklandırmalar mevcut. Sades logosu güzel bir şekilde ışıklandırılmış ve ışıklar sürekli renk değiştiriyor. Bu da tabii ürünün tasarımına ayrı bir güzellik katıyor.

Ürünün yapısı sağlam. Kolay kolay bozulacak bir ürüne benzemiyor. Aynı zamanda bozulsa dahi Sades tarafından garanti altındasınız. 20 iş günü içerisinde onarıyorlar veya yenisini gönderiyorlar.

Konfor

Ürünün yapısı her ne kadar yumuşak olsada bir süre sonra kulaklarınızı acıtıyor. Özellikle gözlük kullanıyorsanız kulaklarınızın acıması çok daha kısa sürmekte. Bu yüzden biraz daha yumuşak malzemeden yapılabilirdi diye düşünüyorum. Aynı zamanda maalesef terleme de çok yapıyor.

SONUÇ

Sades SA905 giriş segment bir oyuncu kulaklığı ve beklentileriniz çok yüksek değilse beklentilerinizi karşılayabilecek düzeyde. Bazı kötü yanları olsada genel itibariyle kaliteli bir deneyim yaşatmayı başarıyor. 50-100 TL bandında bir oyuncu kulaklığı arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir model.

Cevap bırakın