Samsung Galaxy A3 (2017) Güvenlik Güncellemesi Geldi

Samsung’un en çok satan serilerinden biri olan Samsung Galaxy A3 (2017), çıktığı andan bu yana daha uygun fiyatlı modellerden biri olması nedeniyle bir hayli ilgi görüyor. Ülkemizde de en çok tercih edilen modellerden biri olan Samsung Galaxy A3 (2017) serisi, çıktığı andan bu yana çok fazla güncelleme almayan modellerden biri olarak biliniyor. Buna karşın Samsung’un belli aralıklarla güncellemeler yayınladığını da biliyoruz. İşte bu güncellemelere bir yenisi daha eklendi ve sonunda Samsung Galaxy A3 (2017) ilk güvenlik güncellemesini adlı.

Samsung Galaxy A3 (2017) Güvenlik Güncellemesiyle Neler Geliyor?

Yeni seri Samsung Galaxy A3 (2017) güvenlik güncellemesi adından da anlaşılacağı gibi güvenlik açıklarını kapatmak adına yayınlanan güncellemeler. Hem Android güvenlik güncellemelerini hem de Samsung’un güvenlik güncellemelerini içeren Samsung Galaxy A3 (2017) güncellemesi Avrupa pazarında yayınlanmaya da başladı. 65 adet güvenlik iyileştirmesinin yapıldığının belirtilmesiyle beraber bazı performans iyileştirmeleri yapıldığı da belirtiliyor.

Samsung Galaxy A3 (2017)

Performans iyileştirmelerinin ve hata düzeltmelerinin ise detayları bilinmiyor. Çünkü henüz güncellemenin sürüm notlarının yayınlandığını görmedik. Daha fazla detayın verilmediği güncellemelerin OTA üzerinden verildiğini de belirtelim. Yani kullanıcıların yapması gereken işlemler oldukça basit.

Samsung Galaxy A3 (2017) güncellemelerini yapmak için “Ayarlar > cihaz hakkında > Yazılım Güncellemeleri” yolunu izlemeli ve güncellemelerinizi kontrol etmelisiniz. Hemen ekleyelim Samsung Galaxy A3 (2017) güncellemesi bölge bölge yayınlanıyor. Bu nedenle yeni güncellemeyi doğrudan alamayabilirsiniz. Bu durumda bir süre daha beklemeniz gerekecek. Çok kısa bir süre içerisinde tüm güncellemelerin tamamlanacağı da belirtiliyor.

Cevap bırakın