Samsung Quick Share Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu içeriğimizde Samsung Quick Share ile ilgili olarak bilinmesi gerekenlere değinmekteyiz. İşte Samsung Quick Share hakkında detaylar… 

Samsung Quick Share fonksiyonu Galaxy S20 serisiyle beraber kullanıcılara sunulan bir fonksiyon olup, bu fonksiyon kısaca her şeyi arkadaşlarınızla çok hızlı bir şekilde paylaşma imkanını sağlamaktadır. 

Daha pratik bir Samsung kullanımını amaçlayan Quick Share fonksiyonu, Apple tarafındaki AirDrop ile hemen hemen aynı işlevlere sahiptir. Servis arkadaşlarınız ve ailenize fotoğraf, video göndermenizi daha hızlı ve pratik hale getiren verimli bir özellik olup yakalamış olduğunuz bir kareyi ve acil olarak göndermeniz gereken herhangi bir dosyayı yanınızda yer alan kişiye hızlı bir şekilde paylaşabilmenizi de sağlamaktadır. 

Aynı anda 5 arkadaşınıza dosya gönderimi yapma imkanı sağlamakta olan Quick Share fonksiyonu, Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra serisiyle birlikte kullanıcılara sunulmakta olup, diğer cihazlar için de bu özelliğin yakın zamanda aktif hale gelmesi bekleniyor.  

Platform üzerinde bir dosya boyutu sınırı bulunmakta olup, günlük 2 GB’lık bir kullanım limiti bulunuyor. Dosya boyutu olarak ise 1 GB sınırı var. 

Quick Share Nasıl Kullanılır? 

Quick Share fonksiyonunu kullanabilmek için ilk olarak galeriyi açınız ve paylaşmak istediğiniz dosyanın seçimini yapınız ve ardından Paylaş simgesine dokununuz. Göndermek istediğiniz kişilerin seçimini yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz.  

Kişilerin göndermek istediği dosyaları çok hızlı bir şekilde yakınlarında bulunan kişilere göndermesini sağlayan Quick Share, zamandan önemli oranda tasarruf edilmesine imkan tanıyor. 

Cevap bırakın