Samsung SM-G9600 Telefonları Gözüktü

Galaxy S8 akıllı telefonlarıyla üst düzey bir performans ortaya koyan Samsung, bu başarısını devam ettirmek adına çalışmalarını hızlandırmaya başladı. Son olarak akıllı telefon devi Note 8 akıllı telefonları için hazırlıklarını hızlandırmış ve yeni seri akıllı telefonların Ağustos ayı içerisinde geleceğini gösteren işaretler ortaya koymuştu.

Şimdiyse yeni modelin sonrasında bir telefon serisinin daha ortaya çıktığı haberleri geldi. Beklenen Note 8 ya da Galaxy S8’in yeni modeli olmadığı düşünülen SM-G9600 kod adlı akıllı telefonların test sonuçlarının ortaya çıkmasıyla beraber telefonların nasıl modeller olacağı konusunda da ilk bilgiler elde edilmiş oldu. Peki, SM-G9600 nasıl bir telefon olacak.

Samsung SM-G9600 Serisi Geliyor

Paylaşılan test sonuçlarına bakacak olursak yeni seri akıllı telefonların yine amiral gemisi olacağını görmekteyiz. Öyle ki özellikleri değerlendirecek olursak Galaxy S8 akıllı telefonlarından bile daha başarılı bir amiral gemisi modeli göreceğiz. Kısa süre sonra tanıtılması beklenen Snapdragon 840 işlemcileriyle beraber geleceği ve Android 7.1.2 sürümüyle beraber çıkış yapacağı düşünülen yeni seri akıllı telefonların RAM kısmında ise yine 4 GB seçimi yapılacağı görülüyor.

Samsung SM-G9600

Telefonların ne zaman tanıtılacağı ve Samsung SM-G9600 kod adı ile gelecek olan modelin tam adının ne olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Şimdilik yeni seri akıllı telefonların tüm özellikleri konusunda detaylı bilgi elde edilememiş gibi gözüküyor. Fakat Snapdragon 840 işlemcisinin de görülmeye başlanması büyük bir adım atılacağını gösteriyor. Yeni seri işlemcilerle gelecek modelin hangisi olacağını merakla beklemedeyiz. Samsung bu konuda bir açıklama yapacak olursa yeni modelle ilgili detayları haberimize ekleyeceğiz.

Cevap bırakın