Sekiro: Shadows Die Twice Dosya Boyutu Netlik Kazandı

Bir süredir merakla beklenen Sekiro Shadows Die Twice oyununa dair yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kez de oyunun dosya boyutu netlik kazandı. İşte habere dair ayrıntılar…

Video oyunları artık eskisine göre çok daha yüksek dosya boyutlarına sahip. Bu durum oyuncuları bir hayli geriyor çünkü oyuncular depolama alanı ve internet bağlantısı konusunda sıkıntı yaşayabiliyor. Örneğin bir oyunun dosya boyutu çok fazla olduğu zaman o oyunu indirebilmek için uzun saatler gerekiyor. Aynı zamanda depolama alanında da yer kaplıyor.

Sekiro: Shadows Die Twice oyunu çok yakında yayınlanacak ve oyuncular oyunla alakalı olarak her şeyi bilmek istiyor. Yaşanan son gelişmelere göre oyunun dosya boyutu 12.58 GB olacak. Yani oyuncular oyunu indirme ve depolama konusunda sorun yaşamayacak çünkü oldukça makul bir dosya boyutuna sahip. Öte yandan bu dosya boyutunun konsol platformu için geçerli olduğunu belirtelim. PC tarafında ise boyut tam iki katı daha fazla. PC oyuncularının Sekiro: Shadows Die Twice oynayabilmek için 25 GB dosya indirmesi ve muhafazasını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Oyun yalnızca iki gün sonra yani 22 Mart günü yayınlanacak olup oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Cevap bırakın