Shadow of Mordor Türkçe Yama Haberi Geldi

Orta çağ temalı oyunlar içerisinde farklı yapısıyla dikkat çeken Shadow of Mordor, bir nevi Yüzüklerin Efendisi efsanesini oyunculara yansıttığı için bir hayli tercih edilen oyunlardan biri olarak biliniyordu. Son olarak E3 2017 oyun fuarında devam serisinin geleceği açıklanan Shadow of Mordor oyununun, son olarak indirim haberlerinin gündeme gelmesiyle beraber yapımın epey bir satış elde ettiğini de söylemek gerekiyor. Satışları oldukça yüksek ilerleyen Shadow of Mordor yapımı için son gelen haber ise oyuncuları oldukça sevindirecek. Öyle ki son haberlere göre oyunun artık tamamen Türkçe çeviri desteği var.

Shadow of Mordor Türkçe Altyazı Artık Aktif

Tabi ki doğrudan yapımdan böyle bir hamle beklemiyorduk. Zaten Türkçe altyazı seçeneği de yapım tarafından gelmedi. Daha önce birçok oyunun çevirisiyle gündeme gelen Oyun Çeviri ekibi yine devreye girdi ve bugün itibariyle Shadow of Mordor oyunu için tamamen Türkçe altyazı desteğini açıkladı. Oyunun hemen her versiyonuna uyum sağlayacak olan yeni altyazıyla beraber son güncel sürüme dahil olan bir altyazı sunulmuş oldu.

Shadow of Mordor

Bir hayli başarılı bulunan yeni altyazının doğrudan oyuna ekleneceği de belirtildi. Hazırlanan yükleme dosyasıyla beraber oyunun altyazı seçeneğinin de doğrudan eklenebileceği de verilen bilgiler arasında. Tamamen oyuna dahil edilen yeni altyazı desteğiyle beraber artık kullanıcıların menü ve benzeri araçların dışında tamamen bölümlerde dahil olmak üzere Türkçe altyazı desteğine de sahip olduğunu belirtelim.

Ayrıca açıklanan Türkçe altyazı sisteminin otomatik olarak yüklenmesi sırasında sorunlar yaşanacak olursa kullanıcıların kendi yükleme dosyalarını seçmeleri gerekiyor. Yaşanan sorunun bu şekilde çözülmesi mümkün. Yine de yükleme işleminde sorun yaşayan kullanıcıların doğrudan yükleme yönergelerini sırasıyla bir kez daha uygulamasını öneriyoruz. Bunun dışında altyazı desteği konusunda yeni bir haber gelirse doğrudan güncelleme haberini sitemizde bulabilirsiniz. Şimdilik Shadow of Mordor Türkçe Altyazı desteği için verilen bilgiler bunlarla sınırlı.

Cevap bırakın