Shadow Tactics: Blades of the Shogun Eşi Zor Bulunan Bir İndirime Girdi!

Shadow Tactics: Blades of the Shogun video oyunu ile ilgili yeni bir indirim haberiyle karşınızdayız. Shadow Tactics: Blades of the Shogun Steam üzerinde çok büyük bir indirim aldı! İşte ayrıntılar…

Günümüzde video oyunları sanal mağazalar aracılığıyla oyuncularla buluşuyor ve böylece sıklıkla çeşitli indirim fırsatı da sunulmasıyla oyunları çok daha cazip rakamlardan almak mümkün oluyor. İndirim imkanları konusunda bir hayli bonkör davranan Steam şimdi de Shadow Tactics: Blades of the Shogun indirimi ile karşımıza çıktı.

Türünün en popüler video oyunlarından biri olarak kabul edilen Shadow Tactics: Blades of the Shogun , yüzde 85 oranında çok büyük bir indirim aldı ve fiyatı kısa bir süre için geçerli olmak üzere 8,85 TL oldu. Bu fiyat 25 Haziran gecesine kadar geçerliliğini koruyacak olup ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun resmi Steam sayfası üzerinden yayınlanan indirimler oyun için çıkan ek içerikleri ve daha büyük paketleri de kapsıyor. Bu doğrultuda da özel bir indirim olduğunu söyleyebiliriz.

Cevap bırakın