Shadowgun War Games İncelemesi

Yeni bir inceleme yazımızla daha karşınızdayız. Bu kez Shadowgun War Games oyununu irdeledik.

Shadowgun War Games, mobil cihazlar için piyasaya sürüldü. Hem Android hem iOS işletim sistemli cihazlara çıktı.

Oyunun yayıncılığını da yapımcılığını da Madfinger şirketi üstlendi. Çok oyunculu bir yapıya sahip olan Shadowgun War Games, FPS kategorisinde oyuncuya yeni bir deneyim sunuyor.

Rekabete dayalı bir oynanış sistemi sunan oyun, hem iyi bir haritaya hem de iyi bir çatışma hissiyatına sahip olmasıyla tercih edilecek FPS oyunlarından biri olarak öne çıkmakta.

Shadowgun War Games oyununda Slade, Sara gibi karakterler bulunmakta. Shadowgun War Games içerisinde yer alan her karakterin kendisine has özellikeri var. Her karaktere toplamda iki farklı özellik eklenmiş. Bu özellikler savaş alanında değişkenleri beraberinde getiriyor. Karakterlerimizden Sara, takım arkadaşlarını iyileştirerek destek görevi görüyor. Aynı zamanda etrafına büyük bir kalkan açıp satrateji hususunda farklı bir yola gitmenize yarayabiliyor. Slade ise iki farklı makinalı silahla birlikte bomba kullanımını sağlıyor ve yine karakterlerin kendini iyileştirebilmesine yardımcı oluyor.

Oyun içerisinde Team Deathmatch gibi oyun modu bulunuyor. Bu oyun modunda rakip takımı belli bir süre içerisinde egale etmeye , en çok öldürme sayısına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda bayrak kapma modu bulunmakta.

Oyunda bulunan iki oyun modu da gayet keyifli. Ancak pek çok oyuncu bayrak kapma modu gibi modların işleyişini tam bilmiyor. Çünkü oyunda bulunan oyuncuların çoğu modu bayrak kapma olarak değil de rakibi vurma olarak görüyor. Bu yüzden bayrak modunu oynarken bayrağı kapma görevinin sürekli size düştüğünü görürseniz şaşırmayın.

Shadowgun War Games, göze güzel görünen grafiklere sahip olan bir oyun. Aynı zamanda akıllı telefonlarınızdan kolay bir şekilde yönetebildiğiniz bir oyun.Ancak eğer tabletle oynayacaksanız daha büyşük ekrana sahip olduklarından kontrol imkanının biraz daha zorlaşacağını söyleyebiliriz.

Netice itibariyle Shadowgun War Games oyunu mobil platformda vakit geçirmek isteyebileceğiniz hem güzel grafiklere hemde iyi bir oynanışa sahip olan, karakter, harita ve mod konusunda ufak tefek eksikikleri olsada genel olarak iyi bir deneyim sunan bir yapım. Dolayısıyla tavsiye ediyoruz.

Cevap bırakın