Sekiro: Shadows Die Twice FPS Limiti Kaldırma İşlemi

Son zamanlarda çıkan ve bir anda oldukça popüler bir hale gelen Sekiro Shadows Die Twice oyununda kare oranı limitini kaldırarak daha da canlı bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Yeni içeriğimizde bunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Son günler oyun dünyası açısından biraz durgun geçsede Shadows Die Twice oyunu tabiri caizse güneş gibi doğdu. Bir anda listelere giren ve popüler hale geren oyun oldukça sevildi.

Sekiro: Shadows Die Twice oyununda FPS limitini kaldırarak daha da canlı bir deneyim elde etmeniz mümkün. Sekiro: Shadows Die Twice’da FPS limitini kaldırmak eğer bilgisayarınız elveriyorsa daha yüksek FPS rakamlarına ulaşmanızı sağlayacaktır. Böylece daha hızlı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Öte yandan FPS limiti kaldırmanın bazı dezavantajlarının bulunduğunu da belirtelim. Mesela karşınıza pek çok bug çıkabilir. FPS sabit kalmadığı için de sahneden sahneye ani takılmalar olabilir.

FPS limitini kaldırmak, yayınlanan yeni mod ile birlikte mümkün hale getirildi. Söz konusu modu bu bağlantıya tıklayarak indirin. Ardından Steamless programını (https://github.com/atom0s/Steamless/releases/) kullanıp sekiro.exe dosyasını paketten çıkarın ve patcher dosyasını çalıştırarak kurulumunuzu tamamlayın. Böylece oyuna tekrar girdiğinizde FPS limitinin ortadan kalkmış olması gerekiyor.

Cevap bırakın