Sherlock Holmes Chapter One Hakkında Epic’te Büyük İndirim!

Epic Store üzerinde Sherlock Holmes Chapter One ile ilgili olarak büyük bir indirim fırsatı meydana geldi ve oyun için uygulanan %80 indirim sayesinde yapım 39,80 TL’ye indi! İşte indirimle ilgili tüm detaylar…

Epic Games’in en büyük rakibi konumunda olan Steam platformunun Dolar sistemine geçmesinden sonra Epic Games’e olan ilginin ülkemizde daha çok arttığı bilinen bir durum ve platform şu an bunun meyvelerini topluyor. Aynı zamanda Epic üzerinde zaman zaman indirimler de uygulanarak pek çok yapımı ciddi anlamda makul rakamlardan elde etmek mümkün hale geliyor.

Sherlock Holmes Chapter One Büyük Bir İndirim Aldı

Video oyunu dünyasının sevilen yapımlarından Sherlock Holmes Chapter One için Epic platformu üzerinde %80 oranında indirim gerçekleştirildi. Söz konusu indirim sayesinde oyun kısa bir süreliğine 39,80 TL’ye indi. Bu kampanya 25 Nisan akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, bu bağlamda oyuna cazip bir rakamdan ulaşmak mümkün duruma geldi.

Dedektiflik temalı sevilen oyunlardan Sherlock Holmes Chapter One, gerek oynanışı gerekse grafikleriyle oyun dünyasının kült yapımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Tek oyunculu bir hikaye oyunu olup 16 yaş ve üzerindeki oyuncular için uygundur.

Cevap bırakın