Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Büyük Bir İndirime Girdi

Sizlerle indirim haberlerini sıklıkla paylaşmaya çalışıyoruz. Bu kez de video oyunu dünyasının değerli yapımlarından biri olan Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, Steam üzerinde çok büyük bir indirim aldı.

Steam platformunda aslına bakarsanız hergün indirim söz konusu oluyor ancak bunlardan sadece bazıları kayda değer nitelikte. Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter için gerçekleştirilen yeni indirim fırsatı da buna gösterilebilecek güzel örneklerden biri olarak öne çıkıyor.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, Steam üzerinde 75,00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken yüzde 90 oranında hiç de azımsanmayacak büyük bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı sadece 7,50 TL oldu. Oyun 18 Mayıs akşamına kadar 7,50 TL fiyat etiketiyle satılmaya devam edecek.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter bir dedektiflik oyunu olup içerisinde çeşitli ipuçlarından yararlanarak gizemleri aydınlatmaya çalışıyorsunuz. Alanında en sevilen oyunlardan biri olduğunu söylemek mümkün. Bu bağlamda indirimin özellikle bu tarz oyunları sevenler için önemli bir fırsat olduğunu ifade edelim.

Cevap bırakın