Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Neredeyse Bedava Oldu! Kaçırmayın

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter oyunu hatırı sayılır bir indirim aldı. Normal fiyatı yüzde 90 indirimli olarak 7,50 TL’ye kadar indi. İşte habere dair ayrıntılar…

Steam üzerinde zaman zaman çok büyük çaplı bazı indirimlerin yapıldığına tanık oluyoruz. Bu sefer de Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter video oyunu için devasa bir indirim gerçekleştirilmiş olduğunu söyleyebiliriz. Uygulanan indirimle beraber oyun neredeyse bedava oldu.

Normal fiyatı Steam platformunda 75,00 TL olan Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter video oyunu yüzde 90 oranında devasa bir indirim aldı ve böylece yeni fiyatı yalnızca 7,50 TL oldu. Böylece oyunu normalde olduğundan çok çok uygun bir fiyattan satın alabilmeniz için fırsatınız bulunuyor.

Uygulanan indirim fırsatı Pazar günü akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Pazar günü akşam saat 20.00 itibariyle oyun eski fiyatı olan 75,00 TL’ye dönecek. Bu bağlamda eğer Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter oyununu henüz oynamadıysanız bu indirimi değerlendirebilirsiniz. Özellikle korona nedeniyle evde geçirdiğimiz hafta sonlarında iyi gelebilir.

Sherlock Holmes filmlerinden aşina olduğumuz dedektif bu sefer de oyun dünyasında karşımıza çıkmakta olup Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter yapımı gerek gerçekçi grafikleri gerekse olay örgüsü ile oyuncuları içerisine çekebilecek ender yapımlardan biridir.

Cevap bırakın