Silinen Dosyaları Kurtarmaya Yarayan iBeesoft Hakkında Bilgiler

Bu içeriğimizde silinen dosyaları kurtarmaya yaramakta olan iBeesoft yazılımı ile ilgili olarak bilgiler vermekteyiz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Günümüzde kaydetmek istediğiniz pek çok anı; Fotoğraflar veya videolar haline büründü. Bu durum fotoğrafların ve videoların kıymetini artırmakta olup, bu tarz anıların veya iş gereği önemli dosyaların cihazdan silinmesi kullanıcı için önemli bir sorun anlamına geliyor. iBeesoft programı ise bu hususta kullanıcıya yardım ediyor çünkü silinen dosyaları kurtarmanıza imkan tanıyor.

iBeesoft programı 1 GB’a kadar olan tüm formattaki dosyaların hafıza biriminden ücretsiz olarak kurtarılmasına yarıyor. Ücretsiz bir uygulama olması ile öne çıkan iBeesoft, bu noktada rakiplerinin pek çoğundan daha ayrıcalıklı bir role sahip. HDD, SSD, USB Bellek ve benzeri ağıtlardaki dosyaları kurtarmanız için imkan tanıyor ve kolay bir arayüze sahip olmasıyla da öne çıkıyor.

Kullanışlı bir bilgisayar programı olan iBeesoft, bilgisayar ile çok haşır neşir olmayan kişiler tarafından da kolaylıkla yönetilebilir. Programın kayıp dosyaları kurtarabilmek için farklı tarama modları bulunmakta olup Quick Scan seçeneği en hızlı ve yüzeysel tarama anlamına geliyor. Böylece çok hızlı bir şekilde dosya taraması yapabiliyorsunuz ancak istediğiniz sonucu elde etme ihtimaliniz düşüyor. Deep Scap ise detaylı bir tarama yapmanızı sağlamakta olup, tam sonuç alabilmek için bu seçeneğin kullanılması daha mantıklı.

Netice itibariyle iBeesoft, dosya kurtarma işlemlerini ücretsiz olarak yapabileceğiniz iyi bilgisayar yazılımlarından biri olarak öne çıkıyor. Eğer silinen dosyaları kurtarma gibi bir ihtiyacınız olursa, aklınızda bulunsun.

Cevap bırakın