Slack Hesap Silme Adımlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler

Bu içeriğimizde Slack hesap silme adımlarıyla ilgili olarak bilinmesi gereken unsurlara değiniyoruz. İşte konuya dair detaylar…

Slack, ekip çalışmasıyla ilgili olarak en çok bilinen platformlardan biridir. Telefonların hayatımıza yeni yeni dahil olduğu yıllarda pek çok uygulama ve platform ortaya çıkmış olup, bu durum platformlardın birbiri ile bir yarış haline girmesine sebep oldu.  Bu noktada ekip çalışmasıyla ilgili en müsait oluşumlardan biri olan Slack 2013 yılında kurulmuştur. Eski bir uygulama olmasına rağmen Türkçe dil desteğine sahip değildir.

Slack hali hazırda 12 milyon kadar aktif kullanıcı sayısına sahip olan bir programdır. Ancak aslında aktif kullanıcı sayısı toplam kullanıcı sayısına nazaran çok daha azdır. Yani pek çok kişi zamanında bir Slack hesabı açmış ancak daha sonrasında kullanımı bırakmıştır. Peki Slack hesabı nasıl silinmektedir?

Slack hesabını silebilmek için ilk olarak sağ kısımda bulunan profil fotoğrafınıza tıklayınız ve Profile seçeneğini seçiniz. Ardından alt kısımda bulunmakta olan Üç Nokta butonuna tıklayınız. “Account settings” seçeneğinin seçimini yapınız. Sayfada en alt kısma giriniz ve Deactive Account seçeneğini seçiniz. Bulunan kısımda “delete the workspace” adlı  butona tıklayınız ve açılan sayfada sözleşmeyi kabul ediniz. İlgili butona Slack şifrenizi giriniz ve “Yes, delete my workspace” butonuna tıklayınız ve tarayıcınız üzerinde açılan pencerede Tamam seçeneğine tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Cevap bırakın