Snack World The Dungeon Crawl Gold İncelemesi

Yeni yazımızda Switch için yenilenen Snack World The Dungeon Crawl Gold video oyununu masaya yatırıyoruz. İşte incelememize dair detaylar…

Snack World The Dungeon Crawl Gold ismiyle duyurulan yapım önceki oyunun elden geçirilen hali olup yapımcının çok fazla değişikliğe gitmediğini özet olarak söyleyebiliriz. Yani hikaye tarafındaki işleyiş aynı.

Bulmacalarla bezeli bir oyun olan Snack World The Dungeon Crawl Gold , yapı itibariyle The Legend of Zelda Link’s Awakening’i epey andırmakta. Bunu bulmacalar açısından özellikle belirtmek mümkün.

Bazı bulmacaları çözebilmek için epey uğraş vermeniz gereken oyunda kullanılan grafikler de oyuncunun merakını uyandıracak, farklı bir bakış açısından yaklaşmasını sağlayacak türden. Grafikler her ne kadar ufak yaştaki oyunculara hitap ediyor gibi gözüksede oyunun genel itibariyle öyle olmadığını rahatlıkla belirtebiliriz.

Snack World The Dungeon Crawl Gold oyununda savaş yetenekleriniz verimli bir şekilde kullanmanız son derece önemli. Özellikle de bölüm canavarlarını nasıl alt edeceğinizi iyi hesaplamalısınız. Farklı silahlar kullandığınız zaman rakiplerin üzerinde daha az etki veya daha çok etki bıraktığını görebileceksiniz ve oynayış tarzınız da buna göre şekillenecek.

Bazı bölümler bakımından kendisini tekrar eden Snack World The Dungeon Crawl Gold , bu bağlamda önemli eksikliklere sahip bir oyun olarak nitelendirilebilir çünkü sürekli kendisini tekrar eden oynanış tarzının bir süre sonra oyundan soğumanıza neden olacağını söyleyebiliriz.

İçerisinde çeşitli yan görevler de barındıran Snack World The Dungeon Crawl Gold toplam 20 saat kadar bir oynanış deneyimi sunmakta. Oyunun hikayesi ise sürükleyici bir yapıda ve yeni bir macera sunmasıyla bu bağlamda denenebilecek bir oyun olduğunu gösteriyor.

Online moda da sahip olan Snack World The Dungeon Crawl Gold içerisindeki modlara diğer oyuncularlf birlikte dahil olabiliyor ve bölümleri birlikte geçebiliyorsunuz. Bu da hoş bir çeşitlilik.

Genel itibariyle Snack World The Dungeon Crawl Gold video oyununun oynanış ve hikaye anlamında güçlü bir oyun olduğunu, kendisini tekrar etmesinin ise önemli bir eksiklik olarak nitelendirilebileceğini belirtebiliriz.

İnceleme Notumuz : 7.4 / 10

Cevap bırakın