Sniper Elite Serisinde Muazzam İndirim

Dünyanın en ünlü sniper oyunlarından Sniper Elite, Steam üzerinde son derece cazip bir indirim aldı. İşte konuya ilişkin detaylar…

Günümüzde video oyunlarına yoğun bir ilgi var. Özellikle de shooter oyunları oldukça ilgi görüyor. Keskin nişancılık oyunları arasında en fazla beğenilen serilerden biri olan Sniper Elite, uzun bir süredir kendisini Steam platformunda gösteriyor ve seri için şimdi oldukça cazip bir indirim gerçekleştirildi.

Serinin oyunlarını içerisinde barındıran Sniper Elite Franchise içeriği %75 oranında devasa bir indirim aldı ve yeni fiyatı 53,26 TL oldu. Böylece oyuncular Sniper Elite oyunlarını yalnızca 53 TL ödeyerek satın alabiliyor. Kampanya Steam mağazası üzerinde kendisini göstermekte olup kısa bir süre için geçerli olduğunun altını çizmek gerekiyor. Kampanyadan yararlanabilmek için bir Steam hesabına sahip olunması da gerekiyor.

Sniper Elite oyununda ana karakterimiz çeşitli görevler doğrultusunda suikastler yapıyor. Dilerseniz uzaktan sessiz sedasız, dilerseniz de ortalığı birbirine katarak görevleri yerine getirebiliyorsunuz. Ancak ikinci seçeneğin oyunu çok daha zorlayıcı bir hale getirdiğini de söylemek gerekiyor.

Cevap bırakın