Sniper Ghost Warrior 3 Kısa Süreliğine 9 TL Oldu!

Keskin nişancı oyunlarından Sniper Ghost Warrior 3, büyük bir indirim alarak kısa süreliğine 9 TL’ye düştü. İşte indirime dair ayrıntılar…

Zaman zaman Steam oyun platformunda pek çok oyunda cazip indirimler meydana geliyor ve şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi. Popüler oyunlardan biri olan Sniper Ghost Warrior 3’ün fiyatı kısa süreliğine 9 TL’ye indi. Üstelik 9 TL’ye inen sürüm SeasonPass olduğundan içerisinde DLC içerikleri de yer alıyor.

Sniper Ghost Warrior 3 indiriminden yararlanmak isteyen oyuncular oyunun Steam sayfasına girerek indirimli fiyattan satın alabilir. Oyunu satın aldığınız zaman kütüphanenize ekleniyor ve dilediğiniz zaman indirip oynayabiliyorsunuz. Uygulanan indirim 23 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. 9 TL’lik fiyatın kısa süreliğine de olsa güzel bir fırsat olarak sunulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ghost Warrior 3 Hakkında

Oyun keskin nişancı temalı, singleplayer ve multiplayer modu olan bir savaş oyunudur. Son teknoloji askeri shooter yapımında düşman hatlarının ötesine geçerek Rusya sınırında savaşa keskin nişancı olarak dahil oluyor ve düşmanlarınıza korku salıyorsunuz. Oyun içerisinde dürbün irtifasının, rüzgar hızının ve nefes kontrolünün de dikkate alınması gerekiyor. Silahınızı ve merminizi seçerek bir ghost olabilir ve rakiplerinizi yok edebilirsiniz.

Cevap bırakın