Snooker 19 Hakkında Son Gelişmeler

Şu ana kadar geliştirilmiş en gerçekçi bilardo oyunu olmak amacıyla yola çıkan Snooker 19, çok kısa bir süre sonra resmen raflarda olacak.

Video oyunu dünyasına eskisine nazaran çok daha fazla ilgi var ve bundan hemen hemen her kategoriden oyun nasibini alıyor. Artık oyunlar özellikle mobil cihazlarla birlikte yetişkinlere de önemli oranda erişiyor. Bilardo, okey ve benzeri oyunların sanal yüzlerine özellikle orta yaş ve üzeri kimselerce büyük ilgi gösteriliyor.

Snooker 19, bilardo kategorisinde epey iddialı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Gerek grafikleri gerekse oynanış sistemiyle kendisini öne çıkarmayı başaran Snooker 19 oyunu çok yakında resmen çıkacak.

Oyun için işaret edilen lansman tarihi 17 Nisan olup oyuncular dilerlerse konsollarından dilerlerse de PC platformundan oyunun tadını sürebilecekler. Oyunun konsol tarafında Nintendo Switch, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştireceğini dolayısıyla tüm önemli konsol platformlarında kendisini göstereceğini söyleyebiliriz.

Gerçekçi bir bilardo oyunu deneyimi yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan olan Snooker 19 hakkında Steam ve benzeri mağazalar üzerinde bir sayfa açılmış durumda. Steam sayfasına göre oyun toplam 5 dil için destek sağlamakta.

Cevap bırakın