Soccer Manager 2020, Yeni Platformlara Açılıyor

Mobil cihazlarda yaygın oyunlardan biri olan Soccer Manager 2020, PC platformu için çıkışını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Stadia platformunda da kendisini gösterecek.

Mobil oyunculuk son zamanlarda bir hayli ilgi görmekte. Özellikle de ülkemizde bir hayli ilgi görüyor. Bunun farkında olan geliştiriciler pek çok oyununu PC gibi popüler platformlara dahi uğratmadan doğruca mobil cihazlar için çıkarabiliyor. Soccer Manager 2020 de bunlardan biriydi ancak geliştirici artık oyunu PC plaformuna da getirme kararı aldı.

Oyun bir süredir hem iOS hem Android platformlarında yayınlanıyor ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Çok yakında da PC platformu için piyasaya sürüleceği açıklandı. Serinin son oyunu olan Soccer Manager 2020, 2015 yılından itibaren düzenli bir şekilde yenilenmekte.

PC platformunda Steam mağazasında kendisini gösterecek olan Soccer Manager 2020’nin Aralık ayı içerisinde Steam üzerinde aktif hale gelmesi bekleniyor.

33 farklı ülkeye ve 800 farklı takıma yer veren oyun 3 boyutlu grafikler eşliğinde detaylı bir maç atmosferi yaşatmayı başarıyor. Ancak elbette bu oyundan çok üstün grafik kalitesi beklememek gerekiyor. Netice itibariyle mobil cihazlardan gelme grafikleri bulunuyor ve PC sürümünde de muhtemelen benzerlerini veyahut aynısını göreceğiz.

Cevap bırakın