Spirit of the North: Enhanced Edition Xbox Series Platformuna Çıkıyor

Gelen bilgilere göre Spirit of the North: Enhanced Edition yeni nesil grafiklerle yeni nesil konsol Xbox Series için çıkacak. İşte habere ilişkin detaylar…

Video oyunu dünyasında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Spirit of the North: Enhanced Edition video oyunu daha önce PlayStation 4 için piyasaya sürülmüş ve bir süre sonra PC, Xbox için çıkmıştı.

Oyun PC platformu ve Xbox platformu için çıktıktan sonra yeni nesil konsol PlayStation 5’in çıkmasıyla beraber PlayStation 5 konsoluna uyarlanan sürümü geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürüldü. Bu bağlamda Xbox Series X ve S sürümlerinin çıkıp çıkmayacağı merak ediliyordu ve bu doğrultuda da gelişme yaşandı. Edinilen bilgilere göre oyun 2021 yılında hem Xbox Series X hem de Xbox Series S için piyasaya sürülecek.

Spirit of the North: Enhanced Edition video oyunu üçüncü şahıs kamera açısıyla oynadığınız bir macera oyunu olup 4K çözünürlükte 60 FPS desteği ile yeni nesil konsollarda oynamak mümkün hale geldi. Bu da oyunu daha güzel kılıyor. Spirit of the North: Enhanced Edition yapımı hem kutulu sürüm hem de dijital sürüm olarak satılıyor.

Cevap bırakın