Star Wars : Jedi Fallen Order İçin Büyük İndirim!

Sevilen video oyunu Star Wars : Jedi Fallen Order yeni indirimiyle ağızları açık bırakıyor. Oyun son derece cazip bir hale geldi.

Steam üzerinde şu sıralar adeta indirim rüzgarı esiyor. Bu sefer de Star Wars : Jedi Fallen Order video oyunuyla ilgili olarak tarihi bir indirim meydana gelmiş durumda.

Sevilen oyun Star Wars: Jedi Fallen için %88 oranında devasa bir indirim meydana geldi ve böylece oyun neredeyse bedava oldu. Normal fiyatı 279,99 TL olan video oyunu yalnızca 33,59 TL ödenerek satın alınabiliyor. Oyunun fiyatı kısa süreliğine 33,59 TL oldu ve uygulanan bu indirim 19 Aralık akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Star Wars evreninden hoşlananlar için muazzam bir fırsat olan bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Star Wars : Jedi Fallen Order Hakkında

Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanmakta olan bir macera – aksiyon oyunudur. Galaksiyi kapsayan bir maceranın size beklediği yapım tek oyunculu bir hikayeye sahiptir ve anlatı odaklı hikaye yapısı sizi içine çekecek türdendir. Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme görevinde eğitiminizi tamamlamalı, yeni güçlü kuvvet yetenekleri geliştirmeli ve ışın kılıcı sanatında ustalaşmak için parçalanmış geçmişinizin parçalarını bir araya getirmelisiniz.

Cevap bırakın