Star Wars Jedi: Survivor’da Cal Kestis Kıyafeti Alma Rehberi

Yeni yazımızda Star Wars Jedi: Survivor’da Cal Kestis Kıyafeti almak için uygulanması gereken adımlara yer vermekteyiz. İşte Star Wars Jedi: Survivor’da Cal Kestis Kıyafeti ile ilgili bilgiler…

Star Wars oyununda pelerinlerin önemi büyük olup oyun evrenindeki karakterler hayatlarının neredeyse her gününde geleneksel pelerinlerini takar ve böylece geleneksel Star Wars kıyafetlerini kuşanmış olurlar.

Cal, İmparatorluk ve Jedi düzeninin tasfiye edilmesi arayışından kaçmakta olup bu yüzden pelerinleri giymeyi bırakmak durumunda kaldı fakat oyuncular gizli zulayı buldukları zaman Cal Kestis kıyafetini giydirebilmektedirler. Peki bu kıyafet nasıl elde edilebilir?

Jedi kıyafetinin kilidinin açılabilmesi için koleksiyon sandığını bulmanız gerekiyor. Ancak pek çok oyuncu sandığın nerede olduğunu tam anlamıyla bilememektedir. Jedi kıyafetleri, Jedha’daki Trailhead Pantheon’daki Uhrma’nın Mahzeninde bulunuyor. Uhrma’nın mahzeni meditasyon noktasına gelindiği zaman dairesel binaya girebilmek için sağ tarafta yer alan yolu kullanarak devam edin ve içeride bulunan iki askeri etkisiz hale getirin. Sonrasında sağdaki merdivenleri kullanarak yukarıya çıkınız.

Yukarıya çıktığınız zaman sol tarafta yer alan patikadan gitmek yerine sandığın olduğu köşeye ulaşana dek duvarda koşun binanın etrafından dolaşın. Böylece sandık karşınıza çıkacak olup sandığın içerisinde jedi pelerini bulunmaktadır. Pelerini kuşanabilmek için Yolculuk ekranında yer alan Özelleştirmeye gidiniz. Jedi kıyafetinizin farklı renklere sahip olduğunu, söz konusu renklerin yeşil, sarı, mavi, soluk gri ve koyu gri olduğunu da belirtelim.

Cevap bırakın