Starpoint Gemini Warlords Oyununda Büyük Fırsat

Starpoint Gemini Warlords’un normal fiyatı 55 TL ancak şu an çok daha uygun bir fiyattan satın almak mümkün. Oyun %80 oranında oldukça büyük bir indirim aldı. 

Günümüzün sevilen video oyunlarından Starpoint Gemini Warlords, uzay temalı bir aksiyon RPG oyunu olup sahip olduğu açık dünya fonksiyonuyla da taktir toplamayı başarmış bir yapım.

Steam üzerinde uzun bir süredir 55.00 TL’den satılan oyunu daha önce almayı düşünen ancak fiyatını yüksek bulup satın almayan oyuncular için şimdi önemli bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü oyun %80 oranında indirim aldı ve yeni fiyatı yalnızca 11.00 TL oldu. Bu fiyatın oyunun yalın hali için geçerli olduğunu belirtelim.

Oyuna dair ek içerikleri de barındıran Gemini Warlords Gold Pack ise 138.50 TL fiyat etiketi ile satılmakta idi. Aldığı %79 oranındaki büyük indirimle birlikte fiyatı 29.53 TL oldu. Toplam 7 dil için destek sunan oyunun Türkçe resmi dil desteğinin maalesef bulunmadığını belirtelim. 

Oyunun yaş sınırlaması 7. Yani 7 yaş ve üzerindeki her kişi oynayabilir. Oynayabilmek için gerekli olan sisteme baktığımızda ise minimum 8 GB RAM göze çarpıyor. Oyunu oynayabilmek için en az 8 GB RAM’e, Windows 7 64 Bit işletim sistemine, 15 GB boş alana, GTX 470 veya seviyesinde grafik kartına, Intel Core 3.0 GHz ve üzerinde işlemciye sahip bir bilgisayarınızın olması gerekiyor. 

Gerçekleştirilen kampanya iki gün sürecek olup Pazartesi akşamı geçerliliğini yitirecek. 

Cevap bırakın