Startup Company Fiyatında Büyük Oranda İndirim!

Steam’de yeni bir kampanya daha meydana geldi. Startup Company oyununun fiyatı kısıtlı süreliğine 10 TL! İşte ayrıntılar…

Video oyunları farklı kategoriler içerisinde karşımıza çıkmakta. Belki bunlardan en ilginci simülasyon kategorisi çünkü bu kategori içerisinde oldukça enteresan oyunlar bulunabiliyor. Startup Company de bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Hiç bir iş istasyonu sahibi olmayı düşündünüz mü? Startup Company, sizlere büyük bir iş ağı kurmanız ve ekonomik anlamda başarıdan başarıya koşmanız için fırsat tanıyor. İş yönetimi üzerine bir strateji oyunu olan Startup Company de başarılı bir yönetici olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Startup Company, ketegorisindeki en sevilen oyunlardan biri ve şu sıralar Steam platformunda oldukça cazip bir fiyattan satılmakta. Oyunun fiyatı kısıtlı bir süreliğine yalnızca 10,00 TL. Kampanya iki gün kadar devam edecek ve oyun ardından tekrar eski fiyatına dönecek.

Kampanyadan yararlanabilmek için Startup Company resmi Steam sayfasını görüntüleyin ve Oyunu Oyna butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak olan satın alma ekranından işleminizi gerçekleştirerek oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Cevap bırakın