State of Decay 2 Hakkında Beklenen Video Geldi!

State of Decay 2 oyunu büyük bir merakla beklenirken şu sıralar oyun hakkında yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Söz konusu video gerçek oyun görüntülerinden oluşuyor ve ilk 17 dakikayı gözler önüne seriyor.

Oyuncular günümüzde  çok gerçekçi oyunlara erişebiliyorlar. State of Decay 2 de zombi istilası ile ilgili en iddialı oyunlardan biri olarak geliyor. Oyundaki amacımız zombilerin yoğun istilasından sağ kurtulabilmek. Bunun için zaman zaman size saldıran zombileri alt edebilmeniz gerekiyor. İnsanlığın kurtuluşu için hayatta kalmalı ve mücadele vermelisiniz.

State of Decay 2 epey geniş bir haritaya sahip. Senaryo moduna sadık kalarak ilerlediğimiz bir oyun olmasına rağmen geniş ve özgür bir harita verilmesi oldukça güzel olmuş. Aynı zamanda karakterlerle gireceğiniz diyaloglarda seçeneklerin sunulması oldukça güzel bir başka ayrıntı. State of Decay 2, atmosfer olarak beklenen havayı yansıtabilecek. Hava değişim döngüsü ile farklı doğa olaylarını da dinamik bir şekilde görebileceğimiz oyun, çok yakın bir zamanda piyasaya sürülecek.

Oyunda sinematik ara sahneler oldukça yoğunluklu olacak. Hem gerilim hem aksiyon anlamında bekleneni verebilen State of Decay 2’nin ilk dakikalarına dair oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz. Video YouTube platformu üzerinden IGN resmi kanalı tarafından yayınlandı.